KONST / Litografier / Litografi 8369395
nr 836 9395
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Litografi, Lage Lindell (1920-1980), 127/138, signerad, bladets mått: 25x25
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:06:00
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell